Uchwyt na kawę

Kawa to podstawa każdego pracusia. Bez względu na to czy pracujesz w korporacji, małej rodzinnej firmie, czy jesteś księgowym lub nauczycielem – kawa to Twój sposób na przetrwania dnia i zastrzyk energii.

Zdarza się, że przez nieuwagę kubek się przewraca, a kawa się wylewa. Zdarza się, że zalewasz ważne notatki tuż przed wygłoszeniem referatu.

Zdarza się w końcu, że zalewasz klawiaturę komputera, lub co gorsza – zalewasz laptopa. Jak tego uniknąć? Inwestując w podkładki na biurko! Fajnym rozwiązaniem jest spinacz do napojów.

Produkt przypinasz do blatu biurka i gotowe – w specjalnie wyprofilowane wycięcia wkładasz kubek z kawą. Daje Ci to gwarancję, że kubek się nie przewróci, zawartość nie wyląduje na biurku.

Spinacz jest elastyczny, dlatego w razie przypadkowego poruszenia kubka zachowuje on stabilność. Uchwyt na kubek może też być wmontowany do pojemnika na długopisy.

Wyprofilowana wnęka zapewnia kubkowi trwałość oraz stabilność. Kiedy przesuniesz biurko, czy przedmioty znajdujące się na nim – kawa pozostanie w nietkniętym stanie.